The Rescue – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 13

The Rescue – HD izle Film Makinasi

The Rescue – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.0 / 10

Filmin Özeti

Amerika’daki çoğu festivalden ödül koparan ünlü yönetmen Keith Bearden’in senaryosunu yazıp yönettiği film, günümüz gençliğinin karşılaştığı sorunlara eleştirel bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Özellikle genç kızların maruz kaldıkları tacizleri, zorbalıkları ele alan filmiN başrollerinde Chloe Levine (Katrine) ve Kimie Muroya (Janet) yer alıyor.

Katrine çok güzel ve popüler bir kızdır. En yakın arkadaşı Janet ise şişmandır ve liselerinde çok dalga geçiliyordur. Katrine engellemeye çalışsa da Janet buna alışıktır. Ve bir gün Katrine’i bir okul partisine davet ederler fakat Janet davet edilmemiştir. Katrine yine de gideceğini söyleyince biraz araları limoni olur fakat iki taraf da tutumunu değiştirmez. Gittiği partide okulun popüler çocuklarından birisiyle arasında bir şey geçen Katrine’in hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır. Artık Janet’ten daha fazla zorbalığa uğrayan Katrine’in psikolojisi bozulmaya başlamıştır. Arkadaşının üstüne gidilmesine dayanamayan Janet, dalga geçen çocuklardan birisiyle kavga eder ve bunun sonucunda müdürün yanına gönderilir. Orada tekrardan sinirine hakim olamayan Janet çocuğu bir kere daha döver. Bunun üzerine o zamanlar popüler olan bir antidepresan ilacı içmesi söylenir ve eğer reddederse okula devam edemeyecektir. Kabul etmek zorunda kalan Janet ilacı kullanmaya başlamıştır fakat ilacın etkilerinden çok yan etkileri vardır. Bakalım iki arkadaş başına gelen olayları psikolojileri bozulmadan atlatabilecek midir?

Günümüzde, çocukların başa çıkmak zorunda kaldığı; psikiyatrik, ailesel ve toplumsal sorunları çok usta bir biçimde işleyen yapıt, herkesin izleyip kendine pay çıkarabileceği türde bir dram yapıtıdır. Yeri geldiğinde sizi güldürecek, yeri geldiğinde ise empati duygunuzu en üst seviyeye taşıyacak Antarctica filmi 2020 yılında Amerika’da çekilmiştir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları