The Rescue – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

The Rescue – HD izle Film Makinasi

The Rescue – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.6 / 10

Filmin Özeti

Senaryosu Johannes Roberts ve Ernest Riera tarafından yazılmış olan Denizde Dehşet (47 Meters Down), 2017 yılı Amerikan-İngiliz yapımı bir korku ve gerilim filmidir. Filmin yönetmenlik koltuğunda Johannes Roberts oturmuştur. Filmin müzikleri Tomandandy adlı Thomas Hajduve Andy Milburn’den oluşan bir ikili tarafından ortaya konmuştur.  Oyuncu kadrosunda Mandy Moore, Yani Gellman, Chris J. Johnson, Claire Holt, Chris J. Johnson, Santiago Segura ve Matthew Modine gibi isimler yer almaktadır. Entertainment Studiosve Motion Pictures tarafından dağıtımı yapılmış olan filmin Imdb puanı 5.6’dır. 
Film, 2018 yılında Akademi Ödülleri’nde En İyi Korku Filmi dalında Satürn Ödülü’ne aday gösterilmiştir. Bu başarılı korku ve gerilim filminin yapımcıları ise James Harris ve Mark Lane’dir.  Film Amerika’da 16 Haziran 2017 tarihinde vizyona girerken, İngiltere’de 26 Temmuz 2017 tarihinde girmiştir. 2019 yılında izleyiciyle buluşmuş olan devam filmi Denizde Dehşet: Kafes ile birlikte bu iki film toplamda dünya çapında 100 milyon dolardan fazla hasılat yapmıştır. 
Lisa ve Kate isimli iki kız kardeş, Lisa’nın erkek arkadaşının onu terk etmesinin ardında birlikte Meksika’ya tatile giderler. Dalış kafesinde iki yerel adamla birlikte dalıp köpek balıklarını izlemeye karar verirler. Kate sertifikalı bir dalgıçtır ancak Lisa henüz yeni yeni yüzmeye başlamıştır. Ancak bunu yapmayı çok istedikleri için ve Lisa, teknenin kaptanı Taylor’dan hoşlanmıştır. Bu yüzden yalan söylerler ve Lisa’nın da sertifikası olduğuna onlar ikna ederler. Bu sırada kimsenin bilmediği bir şey vardır: kafesi desteklemekte olan kablo çok aşınmıştır. 
Lisa ve Kate, hem birbirleriyle hem de Taylor’la iletişime geçebilecekleri bir tür maske takmaktadır. Her şeyin yolunda gittiğini sandıkları bir anda kablo kopar ve kafes yüzeyden kırk yedi metre aşağıya denizin dibine düşer. Burada Taylor’la sinyalleri de kopar çünkü iletişim menzilinin dışına çıkmışlardır. Bu yüzden Kate kafesten çıkıp yedi metre yukarı çıkıp tekneyle iletişime geçmeye çalışır. Kate’in de Lisa’nın da havaları bitmek üzeredir ve bir de bütün bu aksiliklerin üzerine köpek balığı saldırısına uğrarlar. Denizin dibinde korku dolu anlar yaşayan iki genç kadın sağ kurtulmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaktır. 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları