Uzaydan Gelen Renk – Color Out of Space – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

Uzaydan Gelen Renk – Color Out of Space – HD izle Film Makinasi

Uzaydan Gelen Renk – Color Out of Space – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.2 / 10

Filmin Özeti

Sam Taylor Johnson tarafından yönetilen ve Aaron Taylor Johnson tarafından senaryosun kaleme alınan dram filmi Bir Milyon Küçük Parça 2019 yılında İngiltere’de gösterime girmiştir. Film James Frey’in biyografik, aynı adlı, romanından esinlenilmiştir ve uyuşturucu bağımlılığından kurtulmanın zorluklarını anlatmaktadır. Aaron Taylor Johnson, Odessa Young, Giovanni Ribisi ve Billy Bob Thornton filmin ana karakterlerini canlandırmıştır. Gri’nin Elli Tonu filminin yönetmenini ile aynı yönetmeni paylaşan bu film sitemizde Türkçe altyazılı ve Full Hd 1080p olarak seyredilebilmektedir.
Bir Milyon Küçük Parça, anlatıcı James'in nereye gittiğine dair hiçbir fikri olmayan bir uçakta uyanmasıyla açılır. Yanağında bir delik, dört kırık dişi ve kırık bir burnu vardır. James sonunda uçağın Chicago'ya gittiğini ve bir doktor ve kimliği belirsiz iki kişinin onu uçağa getirdiğini öğrenir. James, onu almak için Tokyo'dan gelip onu bekleyen ebeveynlerini bulmaya gider. James’in durumu onları şok edip üzer ve hemen onu aile kabinine götürürler. Ertesi gün, onu Minnesota'daki bir rehabilitasyon merkezine yatırırlar. Neredeyse geldikten hemen sonra, James salondaki koltuğundan vazgeçmeyi reddedince başka bir hasta James'i yere düşürür. James, rehabilitasyon merkezinde Lilly adında genç bir kadınla ve bir yemekte arkadaş canlısı, orta yaşlı bir kariyer suçlusu olan Leonard ile tanıştığı zaman işler biraz düzelir. İkisi de onun arkadaşı olur.
Neredeyse sürekli kusma ve ağrı, James’in klinikteki ilk günlerinde bir rutin haline gelir. Kırık dişlerini düzeltmek için James, ağrı kesici ve uyuşturucu olmadan tedavi olmaya çalışır. James durumunun umutsuz olduğuna karar verir ve klinikten çıkar, ancak Leonard onu takip eder ve onu kalmaya ikna eder. James'in erkek kardeşi Bob ve iki arkadaşı, ziyaret günü için beklenmedik bir şekilde kliniğe gelir ve bazı hediyeler getirir. Bu iyilik gösterisi James'i derinden etkiler. Bob ayrıldıktan sonra, James'in ailesi onu arar ve Aile Programına katılmalarını isteyip istemediğini sorarlar. Bu program sırasında kliniğe gelip onunla danışmanlık seanslarına katılacaklardır. Gelmelerini istemediğini söyler. James, Tao Te Ching okumaya başlar ve bu ona büyük ölçüde ilham verir. James ilk defa kendisine anlamlı gelen, kendine güvenmekten bahseden bir şey bulmuştur. Klinik personelinin kendisine yardım etmeye çalıştığını bilmesine rağmen, Oniki Adım iyileşme yöntemini kabul edemez ve önlerine koydukları herhangi bir görevi tamamlamayı reddeder.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları