Uzaydan Gelen Renk – Color Out of Space – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 6

Uzaydan Gelen Renk – Color Out of Space – HD izle Film Makinasi

Uzaydan Gelen Renk – Color Out of Space – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.2 / 10

Filmin Özeti

7 Ağustos 2020 yılında Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde ilk kez yayınlanıp geçerek film sektöründeki yerini alan ve izleyiciler ile ilk buluşmasını gerçekleştiren She Dies Tomorrow yani Türkçe adıyla Hayatımın Son Günü filmi, bir kadının yaşadığı ölüm hissine odaklanıyor. Amy henüz ölmek için genç olan, aslında diğer insanlardan farkı olmayan ve sıradan bir yaşam süren bir kadındır. Amy yalnız yaşamaktadır ve bir gün hiç tahmin edilemeyecek ve doktorlar tarafından da belki de açıklanamayacak bir rahatsızlık ile karşılaşır.
Amy yarın öleceğine dair bir hisse kapılmıştır. Öyle bir histir ki bu, Amy yarın öleceğini düşünmekten öte bundan oldukça kesin bir şekilde emindir. Ancak ortada bu rahatsızlığa bağlı bir konu daha vardır ve durum giderek şiddetini artıracaktır. Amy, bu hissi bir arkadaşıyla paylaşır. Öleceğini önceden bildiğini düşünen ve bunu en derinlerde hisseden Amy, yalnız olmak istememiştir ancak yaptığı şey doğru mudur?
Amy’yi kontrol etmeye gelen arkadaşı, Amy ile ayrıldıktan sonra esrarengiz bir şekilde kötü hissetmeye başlar. Oysa ki hiçbir sağlık problemi yoktur. Çok kısa süre içerisinde Amy’nin hissettiği bu ölüm hissinin aslında bulaşıcı olduğu ortaya çıkacaktır. Amy’nin arkadaşı evine döndükten sonra başka insanlarla bir araya geldiğinde, kısa süre içerisinde bu ölüm hissi hızla yayılmaya başlayan bir rahatsızlığa dönüşecektir.
6 ödül ve 20 adaylık sahibi başarılı kadın yönetmen Amy Seimetz tarafından yönetilen filmin senaryosu da yine aynı zamanda yönetmenlik koltuğundaki isim olan Amy Seimetz’ın yetenekli kaleminden çıkarak ekranlara gelmiştir. Filmin oyuncu kadrosuna bakıldığında ise Kate Lyn Sheil, Jane Adams ve Kentucker Audley isimleri karşımıza çıkmakta.
Gelecek yapımda karşımızda korku filmlerinin belki de en çok sevilen alt türlerinden birisi olan psikolojik bir film ile karşılaşacaksınız. She Dies Tomorrow yani Türkçe karşılığıyla Hayatımın Son Günü isimli imdb isimli dünyaca ünlü film künye sitesinde komedi, dram ve fantastik etiketlerine sahip olan film, sitemizde sizler için oldukça yüksek görüntü kalitesi ve hem Dublaj hem de Alyazılı izleme seçenekleri ile sunulmuştur. Full Hd Film İzlesene iyi seyirler diler.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları