Uzaydan Gelen Renk – Color Out of Space – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

Uzaydan Gelen Renk – Color Out of Space – HD izle Film Makinasi

Uzaydan Gelen Renk – Color Out of Space – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.2 / 10

Filmin Özeti

Korku, gerilim ve bilim kurgu türlerini bünyesinde birleştirerek çıkışını yapmış olan Uzaydan Gelen Renk adındaki bu filmde; Tehlikeli bir biçimde yaklaşan bir göktaşı, New England’ a ait uzaklardaki bir mülke düşüş yapar. Burada yaşayan mütevazı bir ailenin hayatına kötü ve huysuzca etki etmeye başlamıştır. Bu etkiler ise kademe kademe artmaktadırlar. Zaman geçtikçe genişlemeye başlarlar. Parlak, güzel ve doğal olan her şey en sonunda mutasyona uğrar ve bu etkinin altında değişime uğramaya başlarlar.
21. Yüzyılın karmaşa ve gürültü dolu yaşantısından kaçınmak için New England kırsallarında ücra bir çiftliğe taşınmış olan Gardner ailesi, bu kozmik meteor tarafından etkilenirler. Ön bahçelerine düşen bu meteor yüzünden artık değişmiş olan yeni hayatlarına uyum sağlamakla uğraşmaktadırlar. Gizemli taş, eriyerek dünyaya ait renklere bulaşıyor ve aynı zamanda, zamana da burnunu sokuyor gibi durmaktadır. Gardner ailesi en sonunda bu meteorun getirdiği değişimleri fark ederler. Bu meteor yalnızca bir şeylerin renklerini değil, kendilerinin zihinleriyle de oynamaktadır.
İşte burada işler, bilim kurgudan çıkıp adeta bir gerilime ve korkuya dönmeye başlar. Artık Gardner ailesi, zihinlerini ve akıl sağlıklarını korumları gerektiğini öğrenirler. Çok geç olmadan kafayı yemeye ve olmadık şeyler yapmaya başlayacaklardır. Kendileriyle karşı karşıya kalmamak için bir arada kalmaları gerekmektedir. Ama bunu nasıl ve nereye kadar sürdürebilirler? İşte bu sorunun cevabını bilmeseler de denemekten kaçınmayacaklarına eminler.
2019 Tarihinde beyaz perdede yerini alan yapım, film ve sinema sektöründe yer alan içeriklerin oylandığı ünlü IMDb platformundan 6,2 alarak gözlere batmakta. Filmin yönetmenlik koltuğunda, tıpkı yazarlığında olduğu gibi Richard Stanley bulunmakta. Yazarlık başlığı altında Richard Stanley’ in yanında Scarlett Amaris’ te bulunuyor. Aynı zamanda bir romandan esinlenilerek yapılan filmin, esinlenildiği romanın yazarı olan H. P. Lovecraft ise adını bu kadro arasına yazdırmış durumda.
Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı sayfalarımızda izleyeceğiniz filmin oyuncu kadrosuna bakıldığında ise birbirinden çok ödül sahibi oyuncu görülmekte. Birçok aksiyon ve fantastik film ile tanıdığımız dünyaca ünlü olan ve Oscar ödülünün yanında bir sürü ödüle ve çeşit çeşit ödülde de adaylığı bulunan aktör Nicolas Cage, Nathan karakteri ile kendisini bir kez daha sinemalarda göstermekte. Theresa karakterinde ise gene dünyaca ünlü bir aktrist olan ve 2 Altın Küre ödülü bulunan Joely Richardson oynamakta.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları