Wild Mountain Thyme – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 9

Wild Mountain Thyme – HD izle Film Makinasi

Wild Mountain Thyme – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

7.0 / 10

Filmin Özeti

Guillaume Musso’nun 2006 yılında yayımlanan ve çok satanlar listesinde kendine yer edinen romanından beyaz perdeye uyarlanan Güney Kore filmi, zamanda yolculuk konusunu oldukça dramatik bir şekilde işliyor. Bir cerrah, yaşlı bir adamın torununu ameliyat etmektedir. Oldukça güç koşullarda yapılan ameliyat sırasında, yaşamak için fazla zamanı kalmamış olan cerraha yaşlı adam son dileğini sorar. Cerrah, ciddi bir hastalıktan ötürü ölmek üzeredir ve son dileğinin 30 yıl önce bir kazada ölen kız arkadaşını yeniden görmek olduğunu söyler. 
Bu isteğinin üzerine gizemli adam, cerraha 10 tane hap verir ve bu haplarla dileğini gerçekleştirebileceğini söyler. Verdiği haplar, zamanda yolculuk yapmaya yaramaktadır. Gizemli yaşlı adamın verdiği bu 10 hapı alan cerrah, bu hapları kullanarak zamanda geriye gitmeye ve kız arkadaşını kurtarmayı planlar. Zamanda geriye giden cerrah, gittiği zamanda kendisinin küçüklük hali ile karşılaşır.
2016 yılında Güney Kore ülkesinde Dangshin Geogi Iteojoorraeyo ismi ile çıkan ancak daha sonra uluslararası film sektöründe ismi değiştirilerek Will You Be There? olan filmin yönetmenlik koltuğunda Ji-Yeong Hong ismi oturuyor. Filmin senaryosu ise yönetmenlik koltuğunda oturan Ji-Yeong Hong tarafından Guillaume Musso’nun romanından esinlenilerek yazılıyor.
Fazla kalabalık bir oyuncu kadrosu bulunmayan yapımın başrollerinde Se-ha Ahn, Yo-Han Byun ve Seo-jin Chae isimleri karşımıza çıkmakta.
Bütçesi ile ilgili resmi bir açıklama yapılmayan filmin dünya genelindeki gişe hasılatı ise yaklaşık olarak 7 milyon dolar olarak açıklanmıştır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları