Yarından Sonra – The Day After Tomorrow – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 1

Yarından Sonra – The Day After Tomorrow – HD izle Film Makinasi

Yarından Sonra – The Day After Tomorrow – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.9 / 10

Filmin Özeti

Yaralı bir boğa binicisi olan Boone, tehlikeli bir tefeci için işçi olarak çalışarak annesine bakmak için gelirini kazanmaya çalışan bir kovboydur. Kişisel hayatı gelişmeye başladığında, Boone ailesinin geleceğini garanti altına almak için son bir işi kabul eder ve elbette hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Bentman'ın senaryosu, Hallum'un Boone'u bir köprü görevi görürken, gangster dünyasını ve kovboy ruhunu ikiye ayırıyor.

En çarpıcı detaylardan biri, iki dünyanın fiziksel olarak nasıl farklılaştığını anlatıyor. Anthony Guitierrez'ın uyarlanabilir sinematografisi, kirli yeşiller ve mavilerdeki suçlu yeraltı dünyasını yakalarken, binicilerin "yasal" dünyası en doğal ışık ve geniş açık hava mekânları kullanılarak çekiliyor. Boone bir taraftan kız arkadaşıyla arasındaki dram ile uğraşırken diğer yandan da annesinden ona kalan evini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor.

Bu durumdan kurtulmak için bir çek yazarak evini güvenceye alıyor ancak işlemler başlamadan esrarengiz bir adam ondan hızlı davranarak evini bankadan satın alıyor. Buna çok kızan Boone, evini geri alabilmek için onunla görüşmek istiyor ancak banka politikaları gereği ona hiçbir bilgi verilmiyor. Daha sonra Boone evini satın alan kişinin şimdiki patronundan başkası olmadığını anlıyor ve patronu ona evini geri vereceğini ancak bunun için son bir iş yapması gerektiğini söylüyor. Boone bunu hiç istemese de evini almak için işi kabul ediyor. Yapması gereken iş ise iki atı çalmak. Ancak bu atlar yüz binlerce dolar değerinde olduğu için çok güvenlikli yerlerde tutuluyor ve işin bir diğer kötü tarafı da atların eski patronuna ait olmaları. Eskiden kovboyluklarını yaptığı iki atı çalması gereken Boone’un bu işin içinden bir şekilde çıkması ve yeni hamile kalan kız arkadaşıyla ilgilenmesi gerekiyor.

Brett Bentman’ın senaryosunu yazdığı The Rodeo Thief filminin yönetmen koltuğunda yine Bentman oturuyor. 25 Aralık 2020’de vizyona giren başarılı kovboy filmi batı filmleri arasında yerini alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Boone Carson karakteriyle Thom Hallum, Pat Reuben karakteriyle Roberth Keith ve Codi karakteriyle de Sam Marra gibi ünlü isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları