Yarından Sonra – The Day After Tomorrow – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

Yarından Sonra – The Day After Tomorrow – HD izle Film Makinasi

Yarından Sonra – The Day After Tomorrow – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.8 / 10

Filmin Özeti

Filip Zylber’in yönetmenliğini yaptığı ve Wiktor Piatkowski ile Marzanna Polit’in senaryosunu yazdığı Aşk² romantik komedi türündedir. Filmin ana karakterlerini canlandıran oyuncular arasında Adrianna Chlebicka, Agnieszka Zulewska, Krzysztof Czeczot, Morislaw Baka ve Bartlomiej Kotschendoff bulunmaktadır. Film ülkemizde 11 Şubat 2021’de Netflix üzerinden gösterime girmiş bir Polonya filmidir. Aşk² filminde hikâye, aynı zamanda kadın avcısı olan ünlü bir gazetecinin, ikili hayatlar yaşayan gizemli bir kadına âşık olmasıyla ilgilidir. Basit bir okul öğretmeni olan genç kadın, kimliğini gizleyerek babasının borçlarını ödeyecek kadar para kazanmak için bir model olarak çalışmaktadır. Gazeteci, onunla aynı kadın olduğunun farkında olmadan her iki karakteri ile de karşılaşır ve her ikisine karşı da hisler hissetmeye başlar. Yakında ikisinin de oldukça benzer göründüğünü fark etmeye başlar. Gittikçe daha fazla âşık olmaya başladıkça tercihlerini de yeniden düşünmeye başlar.
Monika ya da diğer adı ile Klaudia ünlü bir modeldir. İki isminin olmasının nedeni ise iki farklı hayatı olmasıdır. Bir yandan öğretmenlik yaparken diğer yandan ise paraya ihtiyacı olduğu için farklı bir isim ile modellik yapmaktadır. Klaudia kendi fotoğraflarını şehrin her yerinde görmekten memnun değildir ve bu işi babasının borçları biter bitmez bırakmayı istemektedir. Bu sırada ise Monika adını kullandığı okuldaki derslerine yetişmekte zorlanmaktadır ve sınıfındaki öğrencileri kontrolden çıkmaktadır. Bu durum okulun müdürü tarafından izlenmekte ve bir sorun olmaya başlamıştır.
Bu sırada ünlü bir gazeteci olan Enzo gazetede işlerin kötü gitmesi nedeni ile ünlü bir isimle röportaj yapmak zorunda kalır. Böyle bir yazı ile gazeteyi bir süre daha kurtarabileceğini düşünmektedir. Ünlü bir manken ile spor araba fotoğrafları çekimine katılması gerekmektedir. Bu ünlü manken ise tabii ki bir yandan öğretmenlik yapan Klaudia olacaktır. Ancak Klaudia çekime geç kalınca işler ters gider.
Enzo hem Klaudia hem de aynı kadın olmasına rağmen Monika ile farklı zamanlarda tanışır. Monika ağır duruşu ve düz saçları ile onun hoşuna giderken Klaudia ise kıvırcık saçları ve eğlenceli karakteri ile Enzo’yu etkilemiştir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları