Yarının Dünyası – Tomorrowland – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

Yarının Dünyası – Tomorrowland – HD izle Film Makinasi

Yarının Dünyası – Tomorrowland – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.2 / 10

Filmin Özeti

2020 Yılında Fransa ekranlarında gösterime girerek gerilim ve suç dizilerine yeni bir hava katmayı planladığını gösteren Polis adındaki bu yapımda; Suçlularla dolu bir şehirde, suçlarla boğuşmakta olan üç polis memurunun yer alacakları bir görev ve bu görevin beraberinde getireceği değişik ve zor olan durumlar lanse edilmektedir. Normalde sıradan bir göreve çıkacaklarını ve diğerlerinden bir farklı olmayacağını düşünen üç yakın polis memuruna; Charles de Gaulle adındaki bir yasadışı bir suçlu olan göçmene, havaalanına kadar eşlik edilmesi görevi verilmiştir.
Suçlu bir adama eşlik etme görevini, işleri gereği kabul eden 3 polis memuru, bu görevlerini bir an önce başarıyla yerine getirip tamamlamak istemektedirler. Yasadışı göçmen Charles de Gaulle’ i başarılı bir şekilde havaalanına götürmüşlerdir. Suçluyu uçağa bindirip, memleketine geri göndermelerinin ardından görevlerinin bittiklerini düşünüyorlardır. Ancak bu basit ve sıradan gibi gözüken, hızlı ve kolayca bitmiş olan görevin arkasındaki gerçeği fark ettiklerinde ise hiç öyle olmadığını keşfederler. 3 Polis memuru, artık zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Bu seçim, hem kariyerlerini hem de belki de hayatlarını etkileyecektir. Artık hem ellerini çabuk tutmaları hem de alacakları kararlarda oldukça dikkat ve özen göstermeleri gerekmektedir. Sıradan işleri, bir anda olağanüstü durumlar ile karşılaşmalara sebep olmuş durumdadır.
Yapımın yönetmen kadrosunda ise Anne Fontaine bulunmakta. Ünlü kadın yönetmen Anna Fontaine aynı zamanda da bir yazardır ve 1 adet BAFTA Film Ödülü bulunmaktadır. Filmin yazarlık kadrosunda gene Anna Fontaine’ in ismi geçerken, Claire Barre ve Hugo Boris isimleri de bulunmaktadır. Film, IMDb sitesinde aldığı oylamalar sonucunda ise 5,2’ lik bir puana ulaşarak ortalamanın biraz da olsa üstüne çıkmayı başarabilmiş bir yapımdır. Filmin bütçesine ya da gişe gelirlerine dair ise herhangi net bir bilgi bulunmamaktadır.
Filmin oyuncu kadrosuna değinilecek olursa; Filmde sürekli göreceğimiz bir karakter olan Virginie olarak karşımızda, aynı isime sahip bir oyuncu olan Virginie Efira adındaki ünlü aktrist oynamaktadır. Aristide karakterinde ise Omar Sy bulunuyor. Erik olarak Gregory Gadebois oynamakta.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları