Zıplayıcı – Jumper – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 6

Zıplayıcı – Jumper – HD izle Film Makinasi

Zıplayıcı – Jumper – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.4 / 10

Filmin Özeti

1950'lerin İtalya'sında şehvetli ve özgür bir ruh, olmaması gereken bir yasak ilişki her şeyi tehdit edene kadar aşk, adalet ve daha iyi bir yaşamın hayalini kurar. Bir toprak sahibinin kızına âşık olan İtalyan bir çiftçi, 1950'lerde işçilerin yaşam koşullarını iyileştirme hayalinin çöktüğünü görür. Film, Rocco Ricciardulli'nin yönettiği ve ortak yazdığı bir İtalyan romantik drama filmi. Film, damarlarında dolaşan bir isyan ve adalet duygusu olan yılmaz bir adamın hayalini, imkânsız bir aşkın hikâyesini anlatıyor. 1958’de, küçük bir Apulian köyünde geçen filmde Ciccio, iş ve duyguları açısından yılmaz ve çok hırslı bir adamdır. Lucia'yla (Valentina Cervi) evli ve küçük bir çocuğun babası olarak, acımasız ev sahibi Cumpà Schettino'nun (Antonio Gerardi) kızı Bianca (Gaia Bermani Amaral) ile gizli bir ilişki yürütmektedir. Kuzeydeki yeni hayatı, ondan önceki kardeşi Antonio’nunkiden farksızdır. 
Çünkü vicdansız toprak sahipleri tarafından sömürülmek artık tahammül etmek istemediği bir şeydir. Bu nedenle, güzel Bianca'yla kaçışını planlarken, Ciccio, köylüleri Cumpà Schettino'ya ve onun gibi vurgunculara karşı isyan etmeye çağırır. Riccardo, hayatını değiştirmeyi amaçlayan çalışkan bir emekçi rolünü oynamakta, ancak hedefleri kasaba politikasına uymamaktadır ve bu yüzden yerel halk arasında sorun çıkarmayı seçer. Kasaba halkı aslında Cicio’yu sevmektedir ancak hayatının bu döneminde onda bazı değişiklikler olmuş ve isyankâr olmaya başlamıştır. Bianca çok güzel bir kadındır ve Cicio’nun onu sevdiği gibi o da Cicio’dan çok hoşlanmaktadır. Schettino bu ilişkiyi duyarsa onlar için çok kötü olacaktır. Ancak çok zaman geçmeden Schettino ve Cicio arasında sorunlar çıkmaya başlar. Bu ikili hem ticari hem de manevi değerleriyle birbirlerine savaş açar. Ancak Schettino çok güçlü bir adamdır ve Cicio kızı Bianca’yı sevmektedir. Klasik bir dramadan çok daha fazlasını yaşayan Cicio’nun bir yolunu bulup daha fazlasını elde etmesi gerekir. 
Tamamen gerçek bir hikayeye dayanan L’ultimo Paradiso filmi 5 Şubat 2021’de vizyona giren bir drama ve romantizm filmidir. Rocco Ricciardulli filmin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yapıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Valentina Cervi ve Peter Arpesella gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları